Mobilny bar idealny na każdą okazję

W czasie przygotowywania przyjęcia, często pojawia się wiele problemów związanych z przygotowaniem nietypowych atrakcji. Nieważny jest rodzaj imprezy, na każdą będzie pasował idealnie Prosecco van. Bar mobilny to bardzo nowoczesne rozwiązanie, dla ludzi ceniących sobie włoskie klimaty i wysoką jakość.

Czy Prosecco Van sprawdzi się w każdej sytuacji?

Niewielki trójkołowiec Piaggio Ape to idealne rozwiązanie na każdą imprezę, który jest w stanie dojechać wszędzie i zawsze znajdzie się dla niego miejsce. Może van jest mały, ale jest również bardzo niepozorny. Posiada on aż 4 krany, z których można nalać sobie przepyszne Prosecco, drinki na bazie Prosecco, włoską kawę lub piwo.

Do jakich imprez będzie pasował Prosecco van?

Bar mobilny pasuje na wszystkie rodzaje przyjęć, od urodzin, przez spotkanie integracyjne, koncert, garden party czy festyny. Mobilny bar spowoduje, że każde przyjęcie będzie magiczne, a goście zakochają się w niesamotnej scenerii. Każda okazja jest idealna, aby się zrelaksować i wypić wyśmienite wino.

Z jakich usług dodatkowych można skorzystać, wypożyczając Prosecco vana?

Jest wiele dodatkowych usług, z których można skorzystać m.in. wydłużony czas wypożyczenia, dodatkowe wino, dekoracje np. świeże kwiaty sezonowe, balony z helem, świeże owoce czy deska włoskich przysmaków. Jest również możliwość zaopatrzenia vana w mini butelki Prosecco, które będą stanowiły wspaniały prezent dla gości.
Dodatkowo warto pamiętać, że można skorzystać ze strefy chillout, czyli wygospodarowanego miejsca na leżaki, parasole i stoliki.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*