Personalizowana czy tradycyjna biżuteria dla pary młodej?

Biżuteria ślubna to przede wszystkim obrączki, ale również kolczyki lub naszyjnik w przypadku panny młodej, a także spinki do mankietów dla pana młodego. Dopasowanie wszystkiego do tematu wesela jest obecnie trendem. Dlatego biżuteria na zamówienie będzie odpowiednim pomysłem.

Spinki do mankietów, kolczyki i obrączki

Ekskluzywna biżuteria zakładana na ślub i wesele może korespondować z wybranym tematem. Organizując ślub motocyklowy, Państwo Młodzi mogą zdecydować się na spersonalizowaną biżuterię. W przypadku pana młodego mogą to być spinki w kształcie motocykli, a w przypadku pani młodej kolczyki w kształcie opon. Można zdecydować się również na obrączki z wyfrezowanym bieżnikiem opony. W zależności od tematu i otwartego umysłu można każdy detal, nawet biżuterię dopasować do tematyki wesela. Oryginalne pomysły znajdziecie na https://www.beller.pl/162-bizuteria-slubna, który ręcznie wytwarza każdy model prezentowanej biżuterii.

Tradycyjny grawer lub spersonalizowany projekt

Wybierając biżuterię ślubną można zdecydować się na klasyczne rozwiązania. Dla panny młodej mogą to być kolczyki z perełkami, a dla pana młodego tradycyjne spinki z wygrawerowaną datą ślubu. Do grawera i wyboru koloru złota, a także kamieni dla pani młodej może ograniczać się również projekt obrączek. Jedno jest pewne, wśród bogatego wyboru każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadało jego preferencjom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*